Zevkine Sohbet

admin     04-04-22     Sohbet     Zevkine Sohbet

Gündelik hayatın sıkıcılığından uzaklaşmak zevkine sohbet edebilmek için yazılı chat sohbet siteleri tam yeri. Ve hayatımızın güvensizliğin den birazcık uzaklaşmak için tercih edilen sanal mekan sohbet dostu sizinle.

Bizler sohbet ederek yeni insanlarla tanışma fırsatı sunuyoruz. Sunduğumuz bu fırsat ile beraber yeni dostluklara merhaba diyoruz. Çok fazla zevkine yapabileceğimiz bir şey yokken sohbet edebilmek oldukça zor bir hal aldı. Kullanıcılarımıza zevkine sohbet edebilmenin hazzını doyasıya yaşatıyoruz. Evet sizlere çok hak veriyorum. Sohbet sitelerine dahil olmak online sohbet edebilmek zor ve meşakkatli gelebilir. Lakin ilediğiniz saatte istediğiniz zaman bizimle beraber olabileceğinizi biliyor muydunuz? Aynı zamanda canlı kullanıcılara yer veren sitemizde 7/24 canlı sohbet edebiliyorsun.

zevkine sohbet

Zevkine Sohbet Nasıl Edilir?

http://www.sohbetdostu.net adresinden Giriş yaparak zevkine sohbete dahil olabilirsiniz. Hem ücretsiz hem de nick kayıt zorunluluğu olmayan yazılı chat sohbet sitesiyiz.

Zevkine sohbet nasıl edilir, bunun için hangi kurallara uymak gerekir? Bu konuyu biraz ele almak istiyorum.

Sitemize giriş yaptığınız durumda sohbetimize dahil olacaksınız. Zevkine chat sohbet ederken uymamız gereken kurallar dahilinde online olarak kalabilmeye devam edeceksiniz. Kurallara uyulmadığı durumda sitemize uzaklaştırılabilir yada uyarı alabileceğinizi hatırlatmakta fayda var. Edilen sohbetlerden keyif alabilmek amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda kullanıcılarımızın rahatı ön planda. Bu nedenle kişilerin huzurunu kaçırma bilecek her türlü durumda bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Sohbet Kuralları Nelerdir?

Sohbet sitemizde uyulması gereken belli başlı kurallar vardır.

1. 18 yaş üzeri olmayan kullanıcılara sohbet sitemize giriş kesinlikle yasaktır.

2. Din, dil, ırk ayrımı yapmak söz konusu değildir.

3. Devlet büyüklerinin hakkında herhangi bir söylem, itham sitemizde tartışma konusu yaratabilecek tavır mümkün olamaz.

4. Başka site reklamları yapmak yasaktır.

5. Kullanıcıları rahatsız edici cümleler tehdit, argo sözler kullanmak yasaktır.

6. Kişisel bilgi paylaşımı yapılmasına asla izin vermiyoruz.

7. Sitemiz ücretsiz bir servis olup, para talebi söz konusu kesinlikle mümkün değildir.

8. Site içerisinde taklit nick kullanımı yasaktır.

Bu kurallar dahilinde her kullanıcı zevkine sohbet diyebilir. Böylelikle hiç bir sorun yaşamadan sohbetin tadını çıkarın. Son olarak hatırlatmak da fayda var kurallarımız admin, user farketmeksizin uyulması gereken konulardır. O halde hepinizi bekliyoruz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?